Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Міжнародний проект

Главная » Файлы » Конференції за 2015 рік

VIIІ Міжнародна науково-практична конференція
21.09.2015, 20:27

«Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття»

10 вересня 2015 року кафедра документознавства та інформаційної діяльності Одеського національного політехнічного університету розпочала VІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію«Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття», присвячену питанням документно-інформаційної сфери та її комунікативним аспектам.

        Конференції з актуальних комунікативно-інформаційних проблем та документознавства проводяться кафедрою щорічно й організовуються за участі Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського.

        Урочисте відкриття конференції та пленарне засідання відбулося в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.

        На початку зі вступним словом виступив перший проректор ОНПУ доктор технічних наук, професор Сергій Анатолійович Нестеренко.

        Від Одеської обласної ради учасників конференції слово взяв депутат облради, керівник комісії з інформатизації зв’язку та інновацій Олександр Сергійович Борняков. Він зачитав вітання від голови обласної ради М.Шушкевича.

        Як господар зали, де проводилося відкриття конференції й пленарне засідання, виступила директор ООУНБ ім. М. Грушевського Юліана Сергіївна Амельченко.

        А.Г. Баканурський, декан ГФ ОНПУ, у привітальному слові зазначив, що кафедрою ДІД вже восьмий рік проводиться результативна конференція. Цього року, у 15-річчя створення ГФ, заплановано ще дві осінні конференції.

      Також у пленарному засіданні взяли участь провідні спеціалісти у галузі документознавства, гості та представники адміністраціїї ОНПУ професор Філіпова Л.Я., доцент Шевченко О.В., професор Чурсін М.М., професор Михайлик О.В, професор Нестеренко Г.О. та інш.

        Відбулося жваве обговорення найбільш важливих та цікавих питань щодо перспектив розвитку спеціальності «Документознавства та інформаційної діяльності».

         Завершив пленарне засідання завідувач кафедри ДІД ОНПУ В.Г. Спрінсян.


Категория: Конференції за 2015 рік | Добавил: admin
Просмотров: 157 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Неділя, 18.11.2018, 14:02
Приветствую Вас Гість

Центр досліджень

ЦДСК

Категорії розділу

Олімпіади [1]
Конференції за 2014 рік [3]
Конференції за 2015 рік [2]
Конференції за 2016 рік [1]
Конференції за 2017 рік [1]

Вхід до сайту

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 22

Друзі сайту

 • Офіційний блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системі
 • Інструкція для uCoz
 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0