Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Міжнародний проект

Главная » Файлы » Конференції за 2017 рік

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ
03.04.2017, 18:42

ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ТЕОРІЇ ТА ІННОВАЦІЇ»

Міжнародна науково-практична конференція 23-24 березня в Одеському національному політехнічному університеті відбулася III Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації». Одеський національний політехнічний університет вже третій рік поспіль проводить такі зустрічі молодих науковців. Ініціатором та відповідальною за проведення зустрічі стала кафедра документознавства та інформаційної діяльності. На неї покладена особлива місія – залучити студентство у єдину наукову спільноту, створити єдиний науково-освітній простір. Цього року участь у конференції брали 102 учасники, з них 21 – це представники зарубіжних країн (Російська Федерація, Білорусь, Молдова, Республіка Узбекистан, Єменська Республіка, В`єтнам). Така динаміка свідчить про невпинне розширення кордонів обміну науковою думкою та знаннями між студентами, аспірантами та молодими вченими на міжнародному рівні, перейняття ними наукового «багажу» від досвідчених діячів науки та освіти. Доповіді учасників події були розділені за секціями: 1. Історія та міжнародний досвід дослідження документознавства та інформаційної діяльності. 2. Прикладні аспекти застосування інформаційних технологій. 3. Соціальні комунікації. Маркетинг. Інформаційний менеджмент. Саме тут, на своєрідному інформаційно-освітньому майданчику, молоді науковці можуть встановити нові фахові зв`язки, зробити свої перші кроки на науковою ареною та й просто знайти товаришів-однодумців. Учасники конференції виявили свій творчий та нестандартний підхід до вирішень актуальних проблем документознавства та інформаційної діяльності, освіти і науки як такої загалом. Тож з гордістю можна сказати, що нам є ким пишатися, адже за молодим поколінням — наше майбутнє!

Категория: Конференції за 2017 рік | Добавил: admin
Просмотров: 123 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Неділя, 18.11.2018, 14:03
Приветствую Вас Гість

Центр досліджень

ЦДСК

Категорії розділу

Олімпіади [1]
Конференції за 2014 рік [3]
Конференції за 2015 рік [2]
Конференції за 2016 рік [1]
Конференції за 2017 рік [1]

Вхід до сайту

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 22

Друзі сайту

 • Офіційний блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системі
 • Інструкція для uCoz
 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0