Головна | Мій профіль | Вихід | RSS

Історія кафедри

 ПРО КАФЕДРУ

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності є випускаючою та забезпечує підготовку фахівців за спеціальністю 8.02010501 “Документознавство та інформаційна діяльність”.

У складі кафедри: 18 доцентів та кандидатів філологічних, педагогічних та фізико-математичних наук, 5 старших викладачів. Кафедру очолює заслужений працівник освіти, кандидат мистецтвознавства, доцент Спрінсян Василь Георгійович.

Науково-педагогічна робота кафедри спрямована на вдосконалення концепції спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”. Наукові інтереси викладачів та робота над дисертаційними дослідженнями підпорядковані кафедральній науковій темі “Оптимізація інформаційно-комунікативних технологій у діяльності організацій». В межах цієї теми відбувається підготовка двох докторських та трьох кандидатських дисертацій.
Кафедра забезпечує викладання 44 навчальної дисципліни, з яких:

  • 1 дисципліна – “Українська мова за професійним спрямуванням” – для усіх спеціальностей ОНПУ
  • 43 дисципліни – фундаментальні та фахові дисципліни для спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність”,серед яких "Основи соціокомунікативної діяльності", "Теорія комунікації", "Соціальні комунікіції", "Теорія та практика PR", "Сучасні PR-технології", "Теорія та практика реклами", "Креативні технології в рекламі", "Управління персоналом", "Інформаційно-аналітична діяльність", "Аналітіко-систематична обробка документної інформації", "Теорія та практика референтської діяльності", "Документно-інформаційне забеспечення управління", "Інформаційний менеджмент" тощо.

Сьогодні кафедра здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів документно-інформаційної сфери, менеджерів рекламної та PR-діяльності, документознавців, референтів та інформаційних аналітиків.
Кафедра має тісні наукові та професійні звязки зі спорідненими кафедрами вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Донецька, Рівного, Луганська, Москви, С.-Петербурга та успішно співпрацює з низкою організацій, фірм та установ, які пропонують робочі місця для випускників кафедри і які є базою для проходження виробничої та переддипломної практики для студентів спеціальності.

Субота, 04.04.2020, 15:07
Приветствую Вас Гість

Центр досліджень

ЦДСК

Вхід до сайту

Пошук

Наше опитування

Оцените мой сайт
Всього відповідей: 24

Друзі сайту

  • Офіційний блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системі
  • Інструкція для uCoz
  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0